Βραδιά πολιτισμού και τέχνης στη Μονεμβασία
![Βραδιά πολιτισμού και τέχνης στη Μονεμβασία](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2013/06/images1.jpg)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος «Ρίζες» διοργανώνει βραδιά πολιτισμού και τέχνης, την Παρασκευή 21 Ιουνίου στον προαύλιο χώρο του Γυμνασίου-Λυκείου Μονεμβασίας. Αναλυτικότερα, θα παρουσιαστεί Εικαστική Έκθεση από το αντίστοιχο τμήμα του Συλλόγου στις 20:00 και χορευτική παράσταση με τίτλο «Ένα αλλιώτικο ταξίδι…» από το τμήμα σύγχρονου χορού κι αυτοσχεδιασμού στις 21:15. Μετά τις εκδηλώσεις θα ακολουθήσει κέρασμα με κρασί.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη, αφού στόχος είναι η απόλαυση μιας όμορφης κι ευχάριστης βραδιάς για όλους!