ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΚΙΑ
![ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΚΙΑ](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/05/DSC_0017.jpg)
Την Κυριακή 17 Μαΐου 2015 ο Σύλλογος Γυναικών Πακίων πραγματοποίησε με επιτυχία εκδήλωση για την γιορτή της Μητέρας στο προαύλιο χώρο της εκκλησίας. O Σύλλογος μοίρασε καφέ γλυκίσματα καθώς και αναμνηστικά δώρα. Στη εκδήλωση παραβρέθηκαν ο Πατέρας Παναγιώτης Λεκάκης , ο Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης, η Περιφερειακή Σύμβουλος κα. Μπελεγρή,η Δημοτικός Σύμβουλος κ. Αλειφέρη, , ο Πρόεδρος του χωριού κ Καρούνη ,μέλη και φίλοι του συλλόγου.