Η Εθνική Ομάδα volley Κορασίδων στους Μολάους
![Η Εθνική Ομάδα volley Κορασίδων στους Μολάους](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2017/12/voley_korasides_2017-b.jpg)
Για ακόμη μια φορά το Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο των Μολάων θα φιλοξενήσει Εθνικό Συγκρότημα και συγκεκριμένα την Εθνική Ομάδα volley Κορασίδων. Ο Δήμος Μονεμβασίας στέκεται αρωγός του Εθνικού μας Συγκροτήματος στην προσπάθειά του για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα.
Από τις 24 Δεκεμβρίου έως τις 3 Ιανουαρίου θα πραγματοποιεί καθημερινές διπλές προπονήσεις (πρωί – απόγευμα) στις εγκαταστάσεις του Δημοτικού Κλειστού Γυμναστηρίου των Μολάων.
Οι προπονήσεις θα είναι ανοιχτές για αθλητές και φίλους του αθλητισμού.