Ο Φιλανθρωπικός Σύλλογος Κυριών και Δεσποινίδων Μολάων την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 4.30 θα πραγματοποιήσει στην αίθουσα CrystalManor (E.O. Μολάων- Μονεμβασίας) την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωσή του για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιττας.
Οι φίλες, οι φίλοι και τα μέλη του Συλλόγου θα έχουν την ευκαιρία να ανταλλάξουν τις ευχές τους για την χρονιά που ήδη διανύει τις πρώτες της ημέρες.
Our website uses cookies to provide you the best experience. However, by continuing to use our website, you agree to our use of cookies. For more information, read our Cookie Policy.