ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΑΠΟΕΛ
![ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΑΠΟΕΛ](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/02/apoel_logo.png)
Ο Αθλητικός Ποδοσφαιρικός Όμιλος Επιδαύρου Λιμηράς “Α.Π.Ο.Ε.Λ.” σας προσκαλεί στην ετήσια γιορτή για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του συλλόγου, την
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 18:00μ.μ. στο κέντρο εκδηλώσεων Crystal Manor.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί και βράβευση των αθλητών του συλλόγου μας που διακρίθηκαν την προηγούμενη και την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Με εκτίμηση
Το Διοικητικό Συμβούλιο