Με επιτυχία η Γιορτή της Κότας στα Πάκια
![Με επιτυχία η Γιορτή της Κότας στα Πάκια](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/02/DSC_0004.jpg)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε από τον Σύλλογο Πακίων Η ΒΡΥΣΟΥΛΑ ‘’Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΚΟΤΑΣ’’ στο καφενείο ΠΑΚΙΩΤΙΚΟ. Η συμμετοχή από μέλη και φίλους του Συλλόγου ήταν μεγάλη όπου διασκέδασαν και χόρευαν μέχρι τις πρωινές ώρες που αυτό συντέλεσε η ωραία μουσική από τον Δημήτρη την Κατερίνα τον Χρήστο και τον Φλορίν.
Τα έσοδα της εκδήλωσης θα διατεθούν για αγορά χλοοτάπητα.