Με μεγάλη επιτυχία ο Αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Εργαζομένων της Νοσηλευτικής Μονάδας Μολάων!!!
![Με μεγάλη επιτυχία ο Αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Εργαζομένων της Νοσηλευτικής Μονάδας Μολάων!!!](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/02/DSC_01311.jpg)
Το Σάββατο 14 Φεβρουαρίου στο “ΚΤΗΜΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ” .πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία ο Αποκριάτικος χορός του Συλλόγου Εργαζομένων της Νοσηλευτικής Μονάδας Μολάων!!! Η συμμετοχή εργαζομένων και φίλων ξεπέρασε τις προσδοκίες των διοργανωτών!!!!! Η Αφρουλίτσα και ο Ομορφούλης ανέλαβαν το παιδικό πρόγραμμα με πολύ δημιουργία -κέφι και χορό !!!