Μολαϊκός – Α.Ε. Σπάρτη, φιλικό στήριξης για την πυρόπληκτη Νεάπολη
![Μολαϊκός – Α.Ε. Σπάρτη, φιλικό στήριξης για την πυρόπληκτη Νεάπολη](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/09/2augmsas.png.jpeg)
Φιλικό Μολαϊκός – Α.Ε. Σπάρτη: Ελεύθερη είσοδος για τους μαθητές
![2augmsas](http://www.isports.gr/wp-content/uploads/2015/08/2augmsas.png)
Ο Μολαϊκός προσκαλεί τα ποδοσφαιρικά σωματεία της Λακωνίας και τους συλλόγους της περιοχής των Μολάων να παραβρεθούν στο φιλικό αγώνα στήριξης προς την πυρόπληκτη Νεάπολη.
Ο αγώνας διεξάγεται την Τετάρτη 2-9 -2015 στο Δημοτικό Στάδιο Μολάων μεταξύ του Μολαϊκού και της Α.Ε. Σπάρτη και είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 18:00.