ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ-Α.Σ. ΜΑΝΗΣ 1-1
![ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ-Α.Σ. ΜΑΝΗΣ 1-1](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/11/DSC_0070.jpg)
Για τη 7 αγωνιστική διεξήχθη το παιχνίδι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ Α.Σ. ΜΑΝΗΣ στο δημοτικό στάδιο Μολάων. Ένα δυνατό παιχνίδι όπου η καλή εμφάνιση του Ολυμπιακού συνεχίστηκε και σε αυτό τον αγώνα όπου το αποτέλεσμα δεν τον δικαίωσε.
Αγωνιστικά στο 65’ προηγήθηκε ο Ολυμπιακός με τον Γιώργο Τοππάλι οπου τέλειωσε το ημίχρονο. Το πέναλτι που δόθηκε στο 83′ υπέρ του Α.Σ. Μάνης και με το οποίο ισοφαρίστηκαν οι γηπεδούχοι ο Ολυμπιακός Μολάων αμφισβητεί αυτή την απόφαση του διαιτητή.