Για τρίτη συνεχή χρονιά θα φιλοξενηθεί στον Δήμο Μονεμβασίας η τελική φάση των Πανελληνίων αγώνων καλαθοσφαίρισης Παίδων Ενώσεων και ΤΕ. Συγκεκριμένα, οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο Μολάων κατά το χρονικό διάστημα από 30 Ιουνίου έως 5 Ιουλίου 2019
Our website uses cookies to provide you the best experience. However, by continuing to use our website, you agree to our use of cookies. For more information, read our Cookie Policy.