Συναυλία στήριξης του Νοσοκομείου Μολάων και του Κέντρου Υγείας Νεάπολης
![Συναυλία στήριξης του Νοσοκομείου Μολάων και του Κέντρου Υγείας Νεάπολης](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2017/01/15825903_233767860412822_8053077367689152369_n.jpg)
Το Νομικό Πρόσωπο Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης Πολιτισμού και αθλητισμού Δήμου Μονεμβασίας ,σε συνεργασία με το Σύλλογο Φίλων του Νοσοκομείου –Κ.Υ. Μολάων,το Σύλλογο Εργαζομένων Νοσοκομείου Μολαων και το Κέντρο Υγείας Νεάπολης ,
Διοργανώνουν συναυλία στήριξης του Νοσοκομείου Μολάων και του Κέντρου Υγείας Νεάπολης ,την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου και ωρα 7.30μ.μ ,στο κτήμα Τσαφατίνου,
Με την ορχήστρα του συνθέτη Πέτρου Τσολάκου ,στο τραγούδι ο Σπύρος Κουτσοβασίλης και η Αθηνά Κοκκόλη.
Μουσικοί και τραγουδιστές συμμετέχουν δωρεάν!
Η παρουσία όλων μας θα είναι σημαντική στήριξη και για τις δυο δομές υγείας του Δήμου μας!
Τιμή πρόσκλησης 5€