Το ΚΑΠΗ Μολάων εκοψε την βασιλόπιτά του
![Το ΚΑΠΗ Μολάων εκοψε την βασιλόπιτά του](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2016/01/12576282_10207886742701539_1178859170_n-1.jpg)
Την Τετάρτη 20 Ιανουαρίου 2016 τα μέλη του ΚΑΠΗ Μολάων έκοψαν την βασιλόπιτα στο χώρο του ΚΑΠΗ.Στην συγκέντρωση παρευρέθηκαν η Πρόεδρος του Νομικού Προσώπου κ.Παναγιώτα Αλειφέρη, ο Αντιδήμαρχος Μολάων κ. Κώστας Μαυρομιχάλης και ο πρώην Δήμαρχος Μολάων κ. Ιωάννης Τσαγγάρης. Το φλουρί κέρδισε η κυρία Μαρία Σταμογιάννου.Με πολύ χαρά τα μέλη αντάλλαξαν ευχές μεταξύ τους κ ευχήθηκαν “Καλή Χρονιά”.Η υπεύθυνη του ΚΑΠΗ κ. Καλλιόπη Καρυτσιώτη και η Κοινωνική Λειτουργός Βίκυ Αγκότη ευχήθηκαν σε όλους Καλή Χρονιά και Υγεία σε όλους.