Τσιπουράδικη ρεμπέτικη βραδιά στα Πάκια
![Τσιπουράδικη ρεμπέτικη βραδιά στα Πάκια](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/11/DSC_0078.jpg)
Το Σάββατο 1-11-2014 στο καφενείο Πακιώτικο ο Μουσικοχορευτικός Όμιλος Μολάων οι ΜΥΛΟΙ πραγματοποίησαν με μεγάλη επιτυχία τσιπουράδικη ρεμπέτικη βραδιά με πολλούς νόστιμους τσιπουρομεζέδες και όχι μόνο που επιμεληθήκαν ο Νίκος και η φωτεινή. Μας διασκέδασαν η ορχήστρα με τον Γιάννη Ζαχαράκη στη κιθάρα το Γιάννη Σπάνο στο μπουζούκι και τον Τάσο θεωδωρακάκο στο τραγούδι με πολύ κέφι και χορό μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.