Αποκριάτικη εκδήλωση στη Μονεμβασία
![Αποκριάτικη εκδήλωση στη Μονεμβασία](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2016/03/DSC_0082.jpg)
Ο Δήμος Μονεμβασιας και το Νομικό Πρόσωπο διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία την αποκριάτικη εκδήλωση με το Emiliano family circus show !!!! Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν αν και ο καιρός δεν ήταν καλός σύμμαχος!!!
Ο Δήμος Μονεμβασιας και το Νομικό Πρόσωπο διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία την αποκριάτικη εκδήλωση με το Emiliano family circus show !!!! Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν αν και ο καιρός δεν ήταν καλός σύμμαχος!!!