Ο Σύλλογος Γυναικών Πακίων έκοψε την πίτα βραβεύοντας τους επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ του χωριού
![Ο Σύλλογος Γυναικών Πακίων έκοψε την πίτα βραβεύοντας τους επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ του χωριού](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2017/01/DSC_0112.jpg)
Την Τετάρτη 4 Ιανουαρίου 2017, πραγματοποιήθηκε η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Γυναικών Πακίων, καθώς και η βράβευση των επιτυχόντων σε ΑΕΙ και ΤΕΙ του χωριού.
Η εκδήλωση έγινε στο χώρο του καφενείου ΄΄ΤΟ ΠΑΚΙΩΤΙΚΟ’’και προσφέρθηκαν γλυκίσματα από τις κυρίες και δεσποινίδες του συλλόγου, οι οποίες ευχήθηκαν σε όλους καλή χρονιά και ευτυχισμένο το 2017 με υγεία.