Ένα εκ. ευρώ για την είσοδο των Μολάων εξασφάλισε ο Π. Τατούλης
![Ένα εκ. ευρώ για την είσοδο των Μολάων εξασφάλισε ο Π. Τατούλης](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0042-1.jpg)
![](http://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0042-1-1024x683.jpg)
Με το σχέδιό μας, την εμπειρία μας και πρωτίστως με αδιάκοπη σκληρή δουλειά εξασφαλίσαμε στο Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων της Περιφέρειας τη χρηματοδότηση με 1 εκατομμύριο ευρώ το έργο της εισόδου των Μολάων» ανακοίνωσε ο περιφερειάρχης Πελοποννήσου κ. Πέτρος Τατούλης.
«Πρόκειται για ένα εξαιρετικά σημαντικό και απαραίτητο έργο που βελτιώνει την προσβασιμότητα σε μια από τις σημαντικότερες πόλεις της Λακωνίας» τόνισε ο κ. Τατούλης.