Ανακοίνωση Τριών Τέκνων Λακωνίας
![Ανακοίνωση Τριών Τέκνων Λακωνίας](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2012/05/25CE-25BA-25CE-25B1-25CF-2584-25CE-25AC-25CE-25BB-25CE-25BF-25CE-25B3-25CE-25BF-25CF-2582.jpg)
ΤΟ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ Ν.ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ‘’ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ’’, ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 85-87 (ΚΑΤΩ ΑΠO ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ). ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 6-8μ.μ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01/06/12 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08/06/12 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 6-8μ.μ. ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΘΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ‘’ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ’’ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΗΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ.