Δωρεά στο Νοσοκομείο Μολάων απο τον Σύλλογο Επιδαύρου Λιμηράς Μόντρεαλ του Καναδά
![Δωρεά στο Νοσοκομείο Μολάων απο τον Σύλλογο Επιδαύρου Λιμηράς Μόντρεαλ του Καναδά](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2018/09/41948727_531323237280786_3289480920469340160_n.jpg)
Ο Σύλλογος εργαζομένων Νοσοκομείου Μολάων ευχαριστεί τον Σύλλογο Επιδαύρου Λιμηράς Μόντρεαλ του Καναδά για τη δωρεά στο Νοσοκομείο μας ! Οι τοίχοι στο ισόγειο βάφτηκαν και η πόρτα των Επειγόντων ΤΕΠ αντικατασταθηκε ! Οι Ομογενείς στηρίζουν το Νοσοκομείο Μολάων , δε ξεχνούν τον τόπο τους και το αποδεικνύουν πολλές φορές ! Να ευχαριστήσουμε πολύ και τους ντόπιους συνεργάτες του συνεργείου καθαριότητας που διατηρούν το Νοσοκομείο καθαρό παρόλο που είναι πολύ λίγοι σε αριθμό !