Εκδήλωση του εκκλησιαστικού συμβουλίου Πακίων
![Εκδήλωση του εκκλησιαστικού συμβουλίου Πακίων](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/09/DSC_0197.jpg)
Το εκκλησιαστικό συμβούλιο της ενορίας Πακίων ,για την ενίσχυση των έργων συντήρησης του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου της ενορίας, διοργάνωσε μια μικρή και λιτή συνεστίαση στο καφενείο Πακιώτικο.
Η συμμετοχή των ενοριτών ήταν μεγάλη .
Το εκκλησιαστικό συμβούλιο ευχαριστεί τους χορηγούς της βραδιάς και τους δωροθέτες καθώς και όλους όσους συμμετείχαν στη βραδιά αυτή. Στην εκδήλωση παραβρεθήκαν ο Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης ,η Δημοτικός Σύμβουλος και Πρόεδρος του Νομικού Προσώπου του Δήμου κα. Αλειφέρη.