Επίσκεψη Καραμανλή και της οικογένειάς του στο νερόμυλο Ταλάντων.
![Επίσκεψη Καραμανλή και της οικογένειάς του στο νερόμυλο Ταλάντων.](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/04/11150527_10204893364708513_7947873101728093310_n1.jpg)
Ο πρώην πρόεδρος της ΝΔ , μαζί με την οικογένεια του βρέθηκε στη Μονεμβασιά, όπου πέρασε τις ημέρες των εορτών .
Ο πρώην πρωθυπουργός παρακολούθησε την αναστάσιμη ακολουθία στον Καθεδρικό Ναό του Αγ. Κωνσταντίνου στα Νομία μαζί με την Αντιφερειάρχη κα.Τζανετέα.ενώ την Μεγάλη Παρασκευή προσκύνησε τον Επιτάφιο στο Κάστρο η διαμονή του στο Κινστέρνα Μονεμβασίας. Την Δευτέρα του Πάσχα στις 7 το απόγευμα περίπου επισκεφτήκαν τον νερόμυλο Ταλάντων
Μαζί τους το ζεύγος Σγαρδέλη-ιδιοκτήτες του Kinsterna Hotel . Έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις αλλά και με την υπόσχεση πως θα μας επισκεφτούν και πάλι! και συνέχισαν για την Ελίκα.
Μαζί τους το ζεύγος Σγαρδέλη-ιδιοκτήτες του Kinsterna Hotel . Έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις αλλά και με την υπόσχεση πως θα μας επισκεφτούν και πάλι! και συνέχισαν για την Ελίκα.