Ο Δήμαρχος Μονεμβασίας με επιστολή του προς τον υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων κ. Αθανάσιο Τσαυτάρη προτείνει αναγκαία έργα για την αντιμετώπιση της λειψυδρίας και της υφαλμύρωσης και καλεί τον υπουργό να εντάξει τα έργα αυτά στο επιχειρησιακό πρόγραμμα ΕΣΠΑ κατά προτεραιότητα και χωρίς καθυστερήσεις.
Our website uses cookies to provide you the best experience. However, by continuing to use our website, you agree to our use of cookies. For more information, read our Cookie Policy.