Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΚΙΑ
![Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΚΙΑ](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2016/05/DSC_0001.jpg)
Την Κυριακή 8 Μαΐου 2016 ο Σύλλογος Γυναικών Πακίων πραγματοποίησε με επιτυχία εκδήλωση για την γιορτή της Μητέρας στο προαύλιο χώρο της εκκλησίας. O Σύλλογος μοίρασε καφέ γλυκίσματα. Στη εκδήλωση παραβρέθηκαν ο Πατέρας Παναγιώτης Λεγάκης , η Περιφερειακή Σύμβουλος κα. Μπελεγρή, , ο Πρόεδρος του χωριού κ Καρούνη , ο Πρόεδρος του Συλλόγου ‘’Η ΒΡΥΣΟΥΛΑ’’ κ. Καρουνης εκπρόσωποι συλλόγων μέλη και φίλοι του συλλόγου.
ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΤΑ ΠΑΚΙΑ |