Μεταφορά μαθητών στο Δήμο Μονεμβασίας
![Μεταφορά μαθητών στο Δήμο Μονεμβασίας](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2012/03/SXOLIKO_LEWFOREIO.jpg)
Ο Δήμος Μονεμβασίας ανακοινώνει στους Δημότες ότι έχει αναλάβει ήδη την υπηρεσία Μεταφοράς Μαθητών από 29 Φεβρουαρίου 2012, μετά την επιτυχή διεξαγωγή του διαγωνισμού υπ’ αριθμ. 341/9-1-2012.
Συνεπώς δε θα χρειαστεί την παράταση που δόθηκε από το Υπουργείο Εσωτερικών έως τις 30-6-2012.
Το έργο που μέχρι την 28η Φεβρουαρίου 2012 είχε η Περιφέρεια Πελοποννήσου, αναλαμβάνει εφεξής ο Δήμος Μονεμβασίας και θα μεταφέρει τους μαθητές από και προς τις σχολικές μονάδες του Δήμου.