Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το μπαζάρ που οργάνωσε το ΚΑΠΗ Μολάων
![Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το μπαζάρ που οργάνωσε το ΚΑΠΗ Μολάων](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/07/10527507_10203940604650554_7858299827890533998_n.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το μπαζάρ που οργάνωσε για δεύτερη χρονιά το ΚΑΠΗ Μολάων στις 24 κ 25 Ιουλίου υπό την αιγίδα του Νομικού Προσώπου του Δήμου.Με τα έσοδα θ αγοραστούν είδη για τη Μονάδα Τεχνητού Νεφρού του Νοσοκομείου Μολάων.Η υπεύθυνη του ΚΑΠΗ κ. Καλλιόπη Καρυτσιώτη κ η Κοινωνική Λειρουργός Βίκυ Αγκότη ευχαριστούν τόσο αυτούς που έδωσαν βιβλία όσο κ αυτούς που τα αγόρασαν αλλά κ αυτούς που πρόσφεραν χρήματα.Επίσης ευχαριστούν την κ. Πολύτιμη Αγιονικολαίτη, την κ. Στέλλα Καρυτσιώτη και την κ. Ελένη Αγκότη που βοήθησαν εθελοντικά κ τις δυο ημέρες για την επιτυχία του μπαζάρ. Όσοι ενδιαφέρονται ν αγοράσουν βιβλία υπάρχουν στο χώρο του ΚΑΠΗ καθημερινά 8-11 και 5-8 εκτός Σαββάτου κ Κυριακής.