Ξεκίνησαν οι εργασίες για το έργο “Συντήρηση – Βελτίωση του δρόμου απο Ε.Ο. Προς Αγγελώνα
![Ξεκίνησαν οι εργασίες για το έργο “Συντήρηση – Βελτίωση του δρόμου απο Ε.Ο. Προς Αγγελώνα](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/09/10714714_10202797320960469_1711337949_n.jpg)
Στην Αγγελώνα του Δήμου Μονεμβασίαςτην Τρίτη 16 και Τετάρτη 17 Σεπτεμβρίου,πραγματοποιήθηκε το έργο “Συντήρηση – Βελτίωση του δρόμου απο Ε.Ο. Προς Αγγελώνα,προυπολογισμού 60.000€ Συντηρήθηκαν τα πλέον επικίνδυνα σημεία του οδοστρώματος με καινούργιο αςφαλτοτάπητα,σε ενα δρόμο μεγάλης κινητικότητας όπου στο παρελθόν είχαν γίνει πολλά ατυχήματα λόγο ολισθηρότητας