Συμμετοχή του Δήμου στο πρόγραμμα ”Υγιείς Πόλεις” Ο Δήμος Μονεμβασίας προκειμένου να ενταχθεί στο Πρόγραμμα «Υγιείς Πόλεις», του Εθνικού Διαδημοτικού Δικτύου Υγιών Πόλεων – Προαγωγής Υγείας (ΕΔΔΥΠΠΥ), δημιούργησε με την αριθ. 95/2015 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου 7μελή Συντονιστική Επιτροπή για την υλοποίηση του προγράμματος.
Our website uses cookies to provide you the best experience. However, by continuing to use our website, you agree to our use of cookies. For more information, read our Cookie Policy.