Συνάντηση ενισχυτικού χαρακτήρα υπέρ του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Πακίων απο το καφενείο Πακιώτικο
![Συνάντηση ενισχυτικού χαρακτήρα υπέρ του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Πακίων απο το καφενείο Πακιώτικο](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2013/07/CE-95-CE-B9-CE-BA-CF-8C-CE-BD-CE-B1-016.jpg)
![](http://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2013/07/CE-95-CE-B9-CE-BA-CF-8C-CE-BD-CE-B1-016-300x225.jpg)
Το καφενείο το «ΠΑΚΙΩΤΙΚΟ» σας προσκαλεί την Κυριακή 14 Ιουλίου 2013 στο χώρο του να παραβρεθείτε , μετά την Θεία Λειτουργία και το καθιερωμένο μνημόσυνο των ευεργετών Νικολάου Δημάκου και Θεόδωρου Κωστάκου σε μια συνάντηση ενισχυτικού χαρακτήρα υπέρ του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Πακίων .
Θα προσφερθούν από το καφενείο το «ΠΑΚΙΩΤΙΚΟ» δωρεάν καφές και γλυκίσματα σε όλους .
Από εσάς όποιος έχει την ευχαρίστηση να προσφέρει χρηματικό ποσό της αρεσκείας του σε κουμπαρά που θα βρίσκεται στο χώρο του καφενείου , υπέρ του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Πακίων .
Την συνάντηση μας θα χαιρετήσει ο εφημέριος της ενορίας μας Πάτερ Παναγιώτης Λεγάκης , και ο Πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου Πακίων κος Μιχαήλ Καρούνης .
Γνωρίζοντας ότι θα ανταποκριθείτε στο κάλεσμα μας σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.