Συνάντηση Τζανετέα Αραχωβίτη
![Συνάντηση Τζανετέα Αραχωβίτη](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/01/ο-σ-ν-θ-Υ-κ-Σ-ο-β-Σ-ν-Ψ-Σ-ζ-Χ-ν-Χ-Σ-ε-Χ-Σ-κ-Σ-π-σ-Τ-β-ν-Ω.jpg)
Την Αντιπεριφερειάρχη Λακωνίας κυρία Αδαμαντία Τζανετέα επισκέφθηκε ο νεοεκλεγείς Βουλευτής Λακωνίας κύριος Σταύρος Αραχωβίτης προκειμένου να ενημερωθεί για θέματα της Περιφερειακής Ενότητας.
Η κυρία Τζανετέα ενημέρωσε τον κύριο Αραχωβίτη για την πορεία των έργων στο νομό καθώς και για αλλά θέματα αρμοδιότητας της Περιφέρειας. Ακολούθησε ανταλλαγή απόψεων για τα τρέχοντα θέματα.
Τόσο η κυρία Τζανετέα όσο και ο κύριος Αραχωβίτης εκδήλωσαν την πρόθεσή τους να συνεργαστούν στενά για την επίλυση των προβλημάτων της Περιφερειακής Ενότητας Λακωνίας.
Από το Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη