Ο Δήμαρχος Μονεμβασίας κ. Ηρακλής Τριχείλης, λαμβάνοντας υπόψη τις παρούσες υπηρεσιακές ανάγκες του Δήμου Μονεμβάσιας, με την έναρξη του έτους 2014 προχώρησε στη λήψη αποφάσεων σχετικά με τον ορισμό αντιδημάρχου, τον καθορισμό αντιμισθίας Αντιδημάρχων και την ανάθεση αρμοδιοτήτων της Δ/νσης Tεχνικών Yπηρεσιών στο δημοτικό σύμβουλο κ. Γεώργιο Βουνελάκη.
Our website uses cookies to provide you the best experience. However, by continuing to use our website, you agree to our use of cookies. For more information, read our Cookie Policy.