ΑΠΙΔΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ 3-2

Τέταρτη αγωνιστική για το πρωτάθλημα Β Λακωνίας και στο γήπεδο της Απιδιάς διεξήχθη ο αγώνας Απιδιά-Ολυμπιακός Μολάων με αποτέλεσμα 3-2 . Ένα παιχνίδι που η ομάδα του Ολυμπιακού έδειξε τον καλύτερο της εαυτό σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού με γκολ και χαμένες ευκαιρίες, με πέντε κίτρινες κάρτες για τη ομάδα του Ολυμπιακού και κόκκινη στο Τοπάλι στο 65΄ όπου έμεινε με δέκα παίκτες η ομάδα του Ολυμπιακού και όμως στάθηκε όρθια. Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε χωρίς αποτέλεσμα για τις δυο ομάδες και στο 50΄ανοιξε το σκορ ο Τοπάλι και έγινε 0-1 στο 56΄ισοφαρισε ο Λυμπέρης το 1-1 στο 73΄το 2-1 από τον Αδριόπουλο στο 78΄ 2-2 από τον Μπούτσαλη και το τελικό αποτέλεσμα στις καθυστερήσεις του αγώνα από τον Λυμπέρη το 3-2. Επόμενη αγωνιστική ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 18/11/2012 Γήπεδο Ελαφονήσου 12.00 μ.μ