Αιτήσεις για επισιτιστική και βασική υλική συνδρομή για απόρους στο Δήμο Μονεμβασίας
![Αιτήσεις για επισιτιστική και βασική υλική συνδρομή για απόρους στο Δήμο Μονεμβασίας](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2015/07/palami.jpg)
Από το Δήμο Μονεμβασίας ανακοινώνεται ότι από 15/7/2015 μέχρι 5/8/2015 θα υποβάλλονται αιτήσεις για την συμμετοχή στο πρόγραμμα «επισιτιστικής και βασικής υλικής συνδρομής για το ταμείο Ευρωπαϊκής βοήθειας για τους απόρους (ΤΕΒΑ/FEAD)». Περισσότερη πληροφόρηση για τις προϋποθέσεις των δικαιούχων, τις αιτήσεις κλπ, στη συνέχεια του άρθρου.
|