Μειώνονται τα επισκεπτήρια στο Νοσοκομείο Μολάων λόγω του κοροναϊού
![Μειώνονται τα επισκεπτήρια στο Νοσοκομείο Μολάων λόγω του κοροναϊού](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC01059.jpg)
![](http://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC01059.jpg)
Λόγω της ανάγκης προστασίας της Δημόσιας Υγείας και την λήψη όλων των αναγκαίων προληπτικών μέτρων προστασίας από αναπνευστική λοίμωξη από το νέο κοροναϊό, σας ενημερώνουμε ότι: το επισκεπτήριο στη Ν.Μ. Μολάων περιορίζεται αυστηρά σε μία ώρα ημερησίως (από τις 18:30 έως τις 19:30) και μόνο ένα (1) άτομο ανά ασθενή. Υπενυμίζουμε ότι η είσοδος στο Νοσοκομείο γίνεται αποκλειστικά και μόνο από την είσοδο του Τμήματος Επειγόντων Περιστατικών. Παρακαλούμε για την συνδρομή όλων των πολιτών ώστε να διασφαλιστεί πρωτίστως η προφύλαξη των ασθενών που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες.