Νέο προσωπικό ενισχύει το Νοσοκομείο το Νοσοκομείο Μολάων
![Νέο προσωπικό ενισχύει το Νοσοκομείο το Νοσοκομείο Μολάων](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC01059.jpg)
![](http://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2020/02/DSC01059.jpg)
Τέσσερις (4) νέοι Νοσηλευτές/τριες προστίθενται άμεσα στην δυναμικότητα της Ν.Μ. Μολάων, ευοδώνοντας τις προσπάθειες της Διοίκησης και των Διοικητικών Υπηρεσιών!
Τις κρίσιμες αυτές ώρες, η Ν.Μ. Μολάων στέκεται στο ύψος των περιστάσεων, ενδυναμώνεται και βελτιώνεται συνεχώς με στόχο την αύξηση της ποιότητας των παρεχόμενων υπηρεσιών υγείας στους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής. Τα καλύτερα έρχονται!