H Τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μονεμβασίας για την τρέχουσα Δημοτική περίοδο
![H Τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μονεμβασίας για την τρέχουσα Δημοτική περίοδο](https://pakialakonias.gr/wp-content/uploads/2014/08/DSC00033.jpg)
Τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μονεμβασίας για την τρέχουσα Δημοτική περίοδο αφου απο 1ης Σεπτεμβρίου αναλαμβάνει καθήκοντα η Νέα Δημοτική Αρχή που ποέκυψε από τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 όπως ανέφερε ο πρόεδρος κ.Σπύρος Αβδούλος το Δ.Σ. είχε 83 συνεδριάσεις σε αυτή την Δημοτική περίοδο. Ο κ. Δήμαρχος στην αρχή της συνεδρίασης ευχαρίστησε για την δημιουργική συνεργασία τα μέλη του απερχόμενου Δημοτικού Συμβουλίου τις επιτροπές και τα μέλη των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων